Kontaktpersoner



Niklas Svenmyr
VD

0340-48 00 44
niklas@olsegarden.com


Micael Johansson
Inköpsansvarig

0340-48 00 43
micael@olsegarden.com


Kjell Lundberg
Inköp/Försäljning

0340-48 00 41
kjell@olsegarden.com



Fredrik Jonsson
Inköp/Försäljning

0340-48 00 42
fredrik@olsegarden.com



Timmy Bengtsson
Inköp/Försäljning

0340-48 00 46
timmy@olsegarden.com



Erik Lewstam
Personalansvarig och-löneadmin

0340-48 00 45
erik@olsegarden.com



Ola Bengtsson
Lageransvarig

0340-48 00 40
info@olsegarden.com



Jörgen Altesson
Transportansvarig

070-275 61 65
info@olsegarden.com

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies och vår integritetspolicy